Przypomnienie hasła

Nie pamięta Ksiądz swojego hasła? Prosimy podać adres e-mail, którego użył Ksiądz rejestrując się w naszym serwisie.
Na ten adres zostanie przesłana instrukcja zmiany hasła.

Jak się logować?

Dane logowania ustalane są podczas procesu rejestracji i składają się na nie: login (adres mailowy) i hasło. Login i hasło należy wprowadzić w formularzu logowania widocznego na górze strony.

Jeżeli nie pamięta Ksiądz swojego hasła, prosimy o skorzystanie z zamieszczonego powyżej formularza zmiany hasła.

W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta: 61 66 55 800, redakcja@pastoralis.pl .

Nie mam jeszcze konta...

Prawo do rejestracji mają tylko księża, których dane są uprzednio weryfikowane. Dzięki temu mamy pewność, że treści wrażliwe, np. dotyczące kwestii spowiedzi czy kierownictwa duchowego, będą mogli czytać tylko ci, którzy są do tego powołani.

Pastoralis.pl to jedyny serwis który pozwoli kapłanom w jednym miejscu odnaleźć inspirację oraz sprawdzone, wiarygodne materiały potrzebne do pracy duszpasterskiej.

Portal Pastoralis.pl zawiera między innymi inspirujące propozycje kazań, rozważań, scenariusze katechez, materiały dotyczące zarządzania parafią, artykuły poświęcone posłudze spowiedniczej dostosowane do potrzeb spowiadających, najważniejsze wiadomości z życia Kościoła.

Potrzebujesz pomocy?

Biuro obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 16:00
Telefon: 61 66 55 800
Email: bok@forum-media.pl